Kdo jsme

Jsme malý rodinný penzion na jedinečném místě v lesích CHKO Třeboňsko, s vlastním areálem, restaurací a pár chatami k ubytování.

Nikde se nebudete cítit tak svobodně jako u nás v Kleci.

KDE NÁS NAJDETE?

 

Na spodním okraji Naděje, těsně vedle Víry a naproti Dobré vůli, asi 100 metrů od okraje obce Klec naleznete jedinečné místo, náš rodinný penzion U Káčerů. Druhé takové místo nikde nenajdete.

 

CO U NÁS NAJDETE?

 

Překrásná atmosféra borových lesů v CHKO Třeboňsko v okolí desítek, možná až stovek rybníků, je dokonalé místo k aktivnímu odpočinku. Tady vás nebudou rušit auta ani hordy turistů, můžete celý den jezdit na kole ve stínu stromů.

Budete nasávat dokonalou vůni a poslouchat šum lesa a jezer, při jízdě těmi nejkrásnějšími cyklistickými stezkami, jaké si jen dovedete představit. Jsme výborná základna pro celodenní výlety do okolí, ale i když si u nás jenom uděláte pauzu při putování na kole, posílíte se dobrým jídlem vynikajícím lokálním pivem nebo silnou kávou.

 

NAŠE HISTORIE:

 

Náš rodinný penzion U Kačerů má dlouholetou historii. Stavbu, která kdysi dávno sloužila k něčemu úplně jinému, jsme začali rekonstruovat v roke 1995, a v 2002 jsme penzion spustili do provozu. Pomalu, po dobu 7 let rekonstrukce, jsme vytvořili toto místo s jedinečnou atmosférou, v prostředí, které nemá konkurenci.

Dobrou noc Vám bude dávat kvakot opravdových kačerů a kachen, lepší melodii na usínání neznáme!

Nikde se nebudete cítit tak svobodně, jako u nás v Kleci 🙂