Restaurace

Jsme lokální patrioti, a proto u nás samozřejmě naleznete naše nejznámější pivo – BUDVAR. Kromě 10 a 12 i první hořký budvar 33. Čepované vždy s láskou a absolutně čistými trubkami 🙂

Ochutnejte také lokální speciality: Z jihočeské vesnice Truskovice, přesně mezi Netolicemi a Vodňany vaří výborné řemeslné pivo Hulvát.

logo hulvat

Další výborná lokální specialita – pivo Transformátor z domácího pivovaru na venkovském statku, od veselého muzikanta.

Žádná neska, či turek, u nás najdete výborné, ručně pražené espresso, z malé brněnské pražírny QB coffee. Dáte si jedno, a hned jste probuzení 🙂

logo kavy
IMG_5819low
smazeny syr
bozi bucek 1
candat 1

Na žízeň

 

Nejen pivem je člověk živý, a proto vám u nás nalijeme i kvalitní vína.

Ovšem, k pití nabízime taky nealko. Je-li libo, příjemnou únavu po túře u nás můžete spláchnout kofolou, džusem, nebo minerálkou.

Pro posílení nebo uvolnění najdete v našem baru i kvalitní alkohol.

Něco k snědku

 

V denní nabídce máme vždy nějakou dobrou polévku a pár poctivých jídel tradiční české kuchyně. Nenabízíme stovky jídel, ale garantujeme vám, že hladoví od nás neodejdete.

 

Záleží nám na tom, aby vám u nás opravdu chutnalo, proto vaříme poctivě – vždy jen z kvalitních čerstvých surovin, bez náhražek a polotovarů.

 

Na dietu u nás rovnou zapomeňte, k nám se hubnout nechodí! Po výletě vám jistě pořádně vyhládlo, tak máte nárok na vydatné jídlo. Připravujeme boží bůček a knedlíky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Hodně nám jdou i naše noky se zelím a uzeným. Nedáme dopustit na klasiku jakou je vepřový řízek s domácím bramborovým salátem nebo vepřová játra na roštu.

 

V našem kraji rozhodně nemohou chybět ani jídla z ryb. I když kapr je místní specialita, připravujeme také candáta, pstruha či tresku.

 

A samozřejmě nikdy u nás nechybí něco malého k zakousnutí jako jsou utopenci, nakládaný hermelín, výtečný slanečkový salát a také pečené klobásky nebo párečky, které bereme od místního výrobce z Lišova.